Tudnivalók a Dunaharaszti Százszorszép Óvoda beiratkozásáról

Kedves Szülők!

Az óvodai beiratkozás az idén 2024 április 24-25-26-án lesz a szivárvány óvodában. Nyílt napot nem tartunk, mert az megzavarná a jelenleg óvodába járó gyermekek nyugodt napirendjét. Lehetőségük van azonban még a beiratkozás előtt, április 15-16-án eljönni és megnézni az óvodát. Ha előzőleg telefonon jelzik, biztosan itt tudok lenni személyesen is, hogy körbevezessem önöket, bemutassam intézményünk életét.

Üdvözlettel
Wágnerné Szabó Andrea

Beiratkozáshoz

Az integráltan nevelhető sajátos nevelési igényű gyermek felvételéhez a szakértői és rehabilitációs bizottság javaslata, amennyiben rendelkezésre áll.

A gyermek születési anyakönyvi kivonata

A gyermek TAJ kártyája

A szülő személyi azonosítására alkalmas személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)

A gyermek személyi azonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)